Series
Ratings
272
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0