Titles you rated
Society GameRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0