Titles you rated
SignalRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0