Titles you rated
AssassinationRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0