Series
Ratings
21
Abnormal SummitRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 0.5
GoblinRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
SignalRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0