Movies
Ratings
427
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The DreamersRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0