Series
Ratings
102
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5