Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5