Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- OrangeRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0