Series
Ratings
218
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0