Series
Ratings
15
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0