Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ma' RosaRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0