Titles you rated
Beauty WaterRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
TedRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0