Movies
Ratings
179
AuditionRated ★ 1.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 1.0
End of WatchRated ★ 3.0
MissingRated ★ 1.5
The SilencingRated ★ 1.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.5
Anything ElseRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Sheep Without a ShepherdRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0