Movies
Ratings
1286
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Slow WestRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0