Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5