Titles you rated
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Irish WishRated ★ 1.5
ChronicleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
The DepartedRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0