Series
Ratings
106
TriggerRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.0
The BoysRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0