Titles you rated
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 2.5
VagabondRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0