Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0