Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
AntitrustRated ★ 4.0