Movies
Ratings
508
LeeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0