Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5