Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
B CutRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5