Series
Ratings
104
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5