Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0