Movies
Ratings
1213
1917Rated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0