Titles you rated
A PetalRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5- No Name StarsRated ★ 3.5
Dream FactoryRated ★ 3.5
An Escalator In World OrderRated ★ 1.0- 2LinesRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Stateless ThingsRated ★ 2.5
Go Away Mr. TumorRated ★ 3.0