Titles you rated
DisturbiaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
SaltRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0