Movies
Ratings
112
My Love, My BrideRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 2.0