Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 2.0
The HordeRated ★ 1.5
Dead SnowRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 4.0