Movies
Ratings
17
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0