Titles you rated
I, RobotRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5