Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
8MMRated ★ 5.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 3.0
The BowRated ★ 3.5
The Storm RidersRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 0.5
The IsleRated ★ 3.5
MimicRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.5- Almost CheRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Jingle All the WayRated ★ 4.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0