Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5