Series
Ratings
52
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 5.0
AggretsukoRated ★ 5.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0