Series
Ratings
110
Heart to HeartRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
GourmetRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5