Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0