Movies
Ratings
144
The Divine FuryRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
AmyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
VanajaRated ★ 4.0- The Priest's ChildrenRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 5.0