Movies
Ratings
147
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5