Titles you rated
Dear XRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0