Titles you rated
American PsychoRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.5