Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0