Titles you rated
CollectorsRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0