Titles you rated
AshfallRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
American ExorcismRated ★ 1.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
The Girl with All the GiftsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5