Titles you rated
Lala LandRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0