Titles you rated
New WorldRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
FilthRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0