Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0