Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
The VowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5