Movies
Ratings
21
SecretRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0